RN732ATTD1170F50
MFR.Part #
RN732ATTD1170F50
JLCPCB Part #
C4232348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 117Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS