RN732ATTD1152B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1152B05
JLCPCB Part #
C4323473
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS