RN732ATTD1150C25
MFR.Part #
RN732ATTD1150C25
JLCPCB Part #
C4085677
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS