RN732ATTD1142F50
MFR.Part #
RN732ATTD1142F50
JLCPCB Part #
C4279361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS