RN732ATTD1130F25
MFR.Part #
RN732ATTD1130F25
JLCPCB Part #
C4080065
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS