RN732ATTD1112D10
MFR.Part #
RN732ATTD1112D10
JLCPCB Part #
C4038643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS