RN732ATTD1112A25
MFR.Part #
RN732ATTD1112A25
JLCPCB Part #
C3915661
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS