RN732ATTD1112A05
MFR.Part #
RN732ATTD1112A05
JLCPCB Part #
C4278996
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS