RN732ATTD1110F25
MFR.Part #
RN732ATTD1110F25
JLCPCB Part #
C4298101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 111Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS