RN732ATTD1091F50
MFR.Part #
RN732ATTD1091F50
JLCPCB Part #
C4049046
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS