RN732ATTD1062D100
MFR.Part #
RN732ATTD1062D100
JLCPCB Part #
C4360446
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS