RN732ATTD1062D10
MFR.Part #
RN732ATTD1062D10
JLCPCB Part #
C4100212
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS