RN732ATTD1062A25
MFR.Part #
RN732ATTD1062A25
JLCPCB Part #
C4340128
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS