RN732ATTD1051D100
MFR.Part #
RN732ATTD1051D100
JLCPCB Part #
C4100412
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS