RN732ATTD1021D50
MFR.Part #
RN732ATTD1021D50
JLCPCB Part #
C4230460
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS