RN732ATTD1004F50
MFR.Part #
RN732ATTD1004F50
JLCPCB Part #
C3953626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS