RN731JTTD9882F25
MFR.Part #
RN731JTTD9882F25
JLCPCB Part #
C4027155
Description
-55℃~+155℃ 63mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS