RN731JTTD9880C50
MFR.Part #
RN731JTTD9880C50
JLCPCB Part #
C4047173
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS