RN731JTTD97R6D50
MFR.Part #
RN731JTTD97R6D50
JLCPCB Part #
C4553331
Description
-55℃~+155℃ 63mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS