RN731JTTD9762D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD9762D50
JLCPCB Part #
C4212196
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS