RN731JTTD9761D10
MFR.Part #
RN731JTTD9761D10
JLCPCB Part #
C4321676
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS