RN731JTTD9761B50
MFR.Part #
RN731JTTD9761B50
JLCPCB Part #
C3953382
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS