RN731JTTD9760B10
MFR.Part #
RN731JTTD9760B10
JLCPCB Part #
C3983007
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS