RN731JTTD96R5D100
MFR.Part #
RN731JTTD96R5D100
JLCPCB Part #
C4239221
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 96.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS