RN731JTTD9651F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD9651F25
JLCPCB Part #
C4073097
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS