RN731JTTD9650F10
MFR.Part #
RN731JTTD9650F10
JLCPCB Part #
C4180826
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 965Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS