RN731JTTD9650B50
MFR.Part #
RN731JTTD9650B50
JLCPCB Part #
C4095859
Description
-55℃~+155℃ 63mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS