RN731JTTD95R3F25
MFR.Part #
RN731JTTD95R3F25
JLCPCB Part #
C3941304
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS