RN731JTTD9531F25
MFR.Part #
RN731JTTD9531F25
JLCPCB Part #
C4319760
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS