RN731JTTD9531D100
MFR.Part #
RN731JTTD9531D100
JLCPCB Part #
C3941592
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS