RN731JTTD9531D10
MFR.Part #
RN731JTTD9531D10
JLCPCB Part #
C4058011
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS