RN731JTTD9530D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD9530D10
JLCPCB Part #
C4323353
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS