RN731JTTD9530C10
MFR.Part #
RN731JTTD9530C10
JLCPCB Part #
C3941344
Description
-55℃~+155℃ 63mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS