RN731JTTD94R2F100
MFR.Part #
RN731JTTD94R2F100
JLCPCB Part #
C4301743
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS