RN731JTTD9422C50
MFR.Part #
RN731JTTD9422C50
JLCPCB Part #
C4163861
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS