RN731JTTD9421D25
MFR.Part #
RN731JTTD9421D25
JLCPCB Part #
C4221673
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS