RN731JTTD9421D100
MFR.Part #
RN731JTTD9421D100
JLCPCB Part #
C4120956
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS