RN731JTTD9421C50
MFR.Part #
RN731JTTD9421C50
JLCPCB Part #
C4284630
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS