RN731JTTD9420D10
MFR.Part #
RN731JTTD9420D10
JLCPCB Part #
C4075054
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS