RN731JTTD93R1F100
MFR.Part #
RN731JTTD93R1F100
JLCPCB Part #
C4213827
Description
-55℃~+155℃ 63mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS