RN731JTTD93R1D50
MFR.Part #
RN731JTTD93R1D50
JLCPCB Part #
C3967460
Description
-55℃~+155℃ 63mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS