RN731JTTD93R1D100
MFR.Part #
RN731JTTD93R1D100
JLCPCB Part #
C4113925
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS