RN731JTTD93R1C50
MFR.Part #
RN731JTTD93R1C50
JLCPCB Part #
C3960443
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS