RN731JTTD9312F25
MFR.Part #
RN731JTTD9312F25
JLCPCB Part #
C4184557
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS