RN731JTTD9312D100
MFR.Part #
RN731JTTD9312D100
JLCPCB Part #
C4126232
Description
-55℃~+155℃ 63mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS