RN731JTTD9311A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD9311A10
JLCPCB Part #
C4290252
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS