RN731JTTD9310F50
MFR.Part #
RN731JTTD9310F50
JLCPCB Part #
C3978627
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 931Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS