RN731JTTD9310F100
MFR.Part #
RN731JTTD9310F100
JLCPCB Part #
C4326847
Description
-55℃~+155℃ 63mW 931Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS