RN731JTTD92R0B50
MFR.Part #
RN731JTTD92R0B50
JLCPCB Part #
C4056637
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 92Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS