RN731JTTD9200F50
MFR.Part #
RN731JTTD9200F50
JLCPCB Part #
C4226702
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 920Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS